Mytombala Giriş Adresi – İnceleme | Mytombala Şikayet

Hepimizin sık sık oynadığı oyunlardan bir tanesi olan tombala, online tombala siteleri ve bahis firmalarında da yerini almış durumda. Peki bizler online dünyaya güveniyor muyuz? Bu işi iyi yapan ve kaliteye değer veren firmalar elbette var ancak Mytombala firması için aynı şeyleri söylemek ne yazık ki pek de mümkün değil!

Sektörde yeni olmaları bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi olabilir ancak online dünyada yapılan yorumlara baktığımızda da hali hazırda bu siteye üye olan kullanıcıların çok fazla şikayet ettiğini ve olumsuz yorumlar yaptığını ne yazık ki görmekteyiz.

Mytombala Giriş Adresi Değişti mi?

Kullanıcılara güven vermeyen en önemli unsurlardan bir tanesi de ne yazık ki budur. Sürekli olarak adres değişikliği yapılıyor ve içeride yüklü parası olan tombala tutkunları da anlık paniğe kapılıyorlar. Adres değişikliği esnasında ne yazık ki siteye erişim sağlayamıyorsunuz ve oyun oynamak istediğiniz anlarda erişim engeli uyarısı ile karşı karşıya gelmek de can sıkıcı durumlardan bir tanesidir.

Mytombala giriş adresinin sürekli olarak değişmesi ile birlikte çok sayıda oyun sever de bu siteyi terk etmiş durumda. Bu tür değişiklikler ne yazık ki güven kırıyor ve firmanın bir gün geldiğinde sektörü terk edeceğini ve üyelerini de açıkta bırakacağını düşündürüyor.

Mytombala güncel adresi an itibarıyla farklı bir domain ile karşımıza çıkıyor ve henüz haberdar olmayan kullanıcılar da siteye erişim sağlama konusunda sorun yaşıyorlar.

Mytombala Kayıt Süreci Hakkında

Resmi siteye erişim sağladığınız takdirde zaten karşınıza bir kayıt formu çıkıyor. Mytombala kayıt işlemlerinde çok fazla vakit kaybedebilirsiniz. Bunun yanı sıra üyelik için birtakım belge taleplerinin olması da yine güven vermeyen unsurlardan bir tanesidir. Firmaların bu konuda kullanıcı odaklı bir süreç sunmasını tercih ederiz. Dakikalar içerisinde üye olabilmeli ve site içerisinde yer alabilmeliyiz.

Bunun yanı sıra üye olduktan sonra aktivasyon mail’inin uzunca bir süre gelmemesi ve kullanıcıların günlerce bekletilmesi de yine tasvip etmediğimiz durumlardan bir tanesidir. İnsanlar hızlı hareket etmek ve daha da önemlisi bir an önce sitelerdeki yerini almak istiyorlar.

Mytombala Güvenilir mi?

Mytombala yorumları detaylı bir şekilde incelendiği takdirde ne yazık ki güven veren bir unsur ya da ayrıcalık durumu karşımıza çıkmıyor. Amatör bir ekip tarafından yönetimi ele alınan ve yayın hayatına hali hazırda devam etmekte olan tombala sitesi, henüz bekleneni verebilmiş değil. Yapılan hatalar ve kullanıcı memnuniyetsizliği gibi durumlar bu siteyi her geçen gün biraz daha geri plana itiyor ve bu da sitenin zarar görmesine neden oluyor.

Mytombala şikayet bildirimleri de sayı olarak çok fazla ve kullanıcılar tarafından oluşturulan bu şikayetleri incelediğimizde özellikle finansal konularda büyük bir mağduriyet durumundan bahsetmek mümkün hale geliyor. Tavsiye edebileceğimiz bir mecra değil ve zaten araştırdığınızda bunu sizler de daha net bir şekilde göreceksiniz.

Mytombala güvenilir mi şeklinde basit bir arama neticesinde sizler de üyelerin sosyal medyada yaptığı yorumları görüntüleyebilir ve insanların firma hakkında ne düşündüğünü de daha sağlıklı bir biçimde inceleme fırsatı elde edebilirsiniz. Yüksek rakamları ödemeyen bir siteden bahsediyoruz ve bu da en can sıkıcı ve en güven kırıcı unsurlardan bir tanesidir. Sizler de araştırmalarınızı yaptığınızda bu acı gerçekler ile karşı karşıya gelecek ve insanların neden bu firmadan uzak durmak istediklerini de çok daha iyi anlayacaksınız. Bu tür eksikler devam ettiği sürece firma uzun ömürlü olmayacaktır.

“Mytombala Giriş Adresi – İnceleme | Mytombala Şikayet” için bir yanıt

  1. Mytombala sitesine para yatırırken iki kez düşünün! Banka havalesi yöntemi için bana verdikleri hesap numarasının sıkıntılı olduğunu az önce öğrendim. Yatırım yaptıktan sonra bankadan aradılar ve bu hesabın sorunlu olduğunu söyleyip hesabıma bloke koydular. İçeride yüklü param vardı ve bu sitenin sorumsuzluğu yüzünden banka hesabımı kullanamıyorum.

Yorumlar kapatıldı.